FTK

FasTrack Camps

FasTrack CampsFasTracKids® nabízí Vašemu dítěti zábavné a energické zážitky, díky kterým se bude moci vzdělávat i o prázdninách. Nedávné studie ukazují, že studenti, kteří se o prázdninách neučí, mohou pozapomenout až šest měsíců vzdělávání! Tato ztráta v učení je pak po návratu do školy výrazně znevýhodňuje.

FasTrack® Camps představují pro děti první zkušenost s příměstským táborem. Soustředí se na to, aby se malí studenti po celou dobu dobře bavili a zároveň měli příležitost objevovat svět kosmonautů, paleontologů nebo mezinárodních cestovatelů. Každý den je plný energických, interaktivních a vzrušujících aktivit, které rozvíjí FasTrack® Přednosti, jež jsou tak zásadní pro úspěch v 21. století. Studenti tráví každý den několik hodin tvorbou, pohybem, diskutováním a experimentováním, a proto jsou pro ně kempy celoživotním zážitkem!

Na každém kempu prohlubují děti zábavnou a poutavou cestou dovednosti, které se naučili ve školním roce a mohou se učit způsobem, který jim nejvíce vyhovuje.

PŘÍMĚSTSKÉ  TÁBORY

FasTracKids centra rozvoje    Praha – FLORENC a NOVÉ  BUTOVICE, OSTRAVA   

FasTrack CampsMladí vědci, starobylé kosti

Vaše dítě se seznámí s Doktorem Dinem, paleontologem, který bude společně se svým kamarádem Terrencem – létajícím pterodaktylem, studenty provázet při jejich objevování země dinosaurů. Nepropásněte FasTracKids muzeum dinosaurů, ve kterém budou vystaveny projekty Vašeho dítěte.

FasTrack CampsLidské tělo

Vaše dítě bude zkoumat různé části těla (kostru, dýchací, trávicí, oběhový a nervový systém), objevovat lidskou anatomii a zároveň se učit, jak si vytvořit zdravé návyky.

FasTrack CampsLetem světem 1

Nechte své dítě rozvíjet jeho fantazii při cestování do různých zemí světa a zjišťování, jak se tam žije zdejším dětem. Přijďte se v závěru týdne podívat na FasTrack Mezinárodní Expo.

FasTrack CampsLetem světem 2

Všichni na palubu FasTrack nadzvukového objevovacího letounu! Azora poletí s FasTracKids do různých zemí celého světa. Budete společně hrát různé vzdělávací hry, navštívíte slavné památky a ochutnáte lokální kuchyni. Země, které spolu prozkoumáte jsou – Itálie, Brazílie, Egypt a Spojené státy americké.

FasTrack CampsVesmír

Sledujte, jak se Vaše dítě stává „FasTronautem“ a učí se o tom, jak kosmonauti trénují, žijí a pracují ve vesmíru. Přijďte se podívat na konci týdne na FasTracKids vesmírnou stanici.

spencer_learns_sports_logoSpencer se učí sportovat

Náš nejoblíbenější zajíček se učí cviky a sporty z celého světa! FasTracKids se společně s ním učí různé metody protahování, cvičení, techniky jogy a další sporty. Spoluhráči a trenéři učí jak se daný sport hraje a jak poznatky ze sportu využít v praktickém životě.

FasTrack CampsUmělecký ateliér

Přidejte se k Anně Paule ve FasTrack uměleckém ateliéru a nechte se inspirovat k vlastní tvorbě díly slavných umělců jako je Vincent van Gogh, Matisse nebo Picasso! Studenti si nakreslí svůj vlastní komiks, na učící stanici se seznámí s digitálním uměním a vytvoří několik soch a ilustrací.

FasTrack CampsObjevování sněhových vloček

Ať sněží! Děti si mohou vytvořit vlastní sněhovou vločku a sněhové koule vzít domů. Při provádění zajímavých experimentů, se děti učí o atomech, molekulách a sněhových vločkách. Přidejte se k nám, když budeme studovat sníh, bez ohledu na to, zda je venku teplo nebo                                         zima!

FasTrack CampsNaše úžasná planeta Země

Je na naší planetě více vody nebo pevniny? Tuto otázku a další dotazy o oceánu, podmořském životě, kamenech, krystalech a zkamenělinách si zodpovíme pomocí experimentů jako je „Proměna písku ve vodu“ a „Experiment s kameny“.

your_creative_imagination_logoTvá tvořivá fantazie

Fantazii má každý. Děti se seznámí s mnoha klasickými uměleckými díly a zapojí svou vlastní představivost, aby vytvořili moderní umění. Děti použijí své smysly, aby zakusily umění všude kolem a využily kreativitu k řešení problémů.

FasTrack CampsVysoko na obloze

Vesmír je mnohem větší než ty nebo já. Děti se budou učit o sluneční soustavě, konkrétně o hvězdách a planetách, prostřednictvím zpívání písniček, vyráběním modelu slunečního soustavy a dalších „astronomických“ aktivit.

PŘÍMĚSTSKÉ  TÁBORY v roce 2017:

FasTracKids centra rozvoje    Praha – FLORENC a NOVÉ  BUTOVICE, OSTRAVA    

 

FasTrack Camps

Dejte svému dítěti příležitost zažít příměstský tábor, který představuje zábavu spojenou s rozvojem.

Zavolejte do nejbližšího FasTracKids centra rozvoje!