Čtěte dále

" /> Příměstské tábory, tábory nejen pro předškoláky v Praze - FasTracKids – Praha 6

FTK

FasTrack Camps – tábory

FasTrack CampsFasTracKids® nabízí Vašemu dítěti ve věku 3 až 10 let zábavné a energické zážitky, díky kterým se bude moci vzdělávat i o prázdninách. Nedávné studie ukazují, že studenti, kteří se o prázdninách neučí, mohou pozapomenout až šest měsíců vzdělávání! Tato ztráta v učení je pak po návratu do školy výrazně                      znevýhodňuje.

FasTrack® Camps představují pro nejmenší děti první zkušenost s příměstským táborem. Soustředí se na to, aby se malí studenti po celou dobu dobře bavili a zároveň měli příležitost objevovat svět kosmonautů, paleontologů nebo mezinárodních cestovatelů. Každý den je plný energických, interaktivních a vzrušujících aktivit, které rozvíjí FasTrack® Přednosti, jež jsou tak zásadní pro úspěch v 21. století. Studenti tráví každý den několik hodin tvorbou, pohybem, diskutováním a experimentováním, a proto jsou pro ně kempy celoživotním zážitkem!

Na každém kempu prohlubují děti zábavnou a poutavou cestou dovednosti, které se naučili ve školním roce a mohou se učit způsobem, který jim nejvíce vyhovuje.

PŘÍMĚSTSKÉ  TÁBORY

 

V roce 2024 organizujeme příměstské tábory v naší pobočce v Praze – Dejvicích.

Ve FasTracKids centrech rozvoje v ČR probíhají příměstské tábory po celou dobu letních prázdnin již 10 let. Fotky z minulých příměstských táborů, aktuální termíny a další informace naleznete na našem Facebooku.

Celkové shrnutí příměstských táborů včetně cen a termínů pro rok 2024 si můžete prohlédnout na Facebooku nebo Z D E.

Než si příměstský tábor u nás objednáte máte do 1/2 června možnost si naše centrum prohlédnout a nezávazně vyzkoušet FasTracKids metody  v rámci bezplatné ukázkové lekce.

 • Těšíme se na děti každý den od 8.15 do 17.30 hodin.
 • Malé skupinky do 8 dětí zaručují individuální přístup.
 • V pátek si užijeme besídku.

V případě dotazů nás kdykoli kontaktujte. Rádi zodpovíme Vaše dotazy.


  Vaše křestní jméno *

  Vaše příjmení *

  Váš Email *

  Vaše telefonní číslo *

  Kolik dětí míníte zapsat?

  Jméno dítěte

  Datum narození *

  Termín tábora *

  Téma tábora *

  Ceník příměstských táborů:

  • celodenní tábor     Kč 5.150,-/týden
  • půldenní tábor       Kč 3.850,-/týden (bez oběda)
  • 1 celý den               Kč 1.860,-

  Telefon: 730 802 507

  Cena zahrnuje: zdravé svačinky, vynikající oběd v restauraci, kde děti seznamujeme i s etiketou, pitný režim, materiály na kreativní činnost a další. Na začátku a na závěr týdne máme připravený přehled, co se děti čeká a co zažily. Fotografie zašleme po skončení kempu. Videoprezentace vašich dětí umístíme do soukromých složek a nikdo cizí k nim nebude mít přístup.

   

   

  Každý týden můžete vybírat ze 2 různých témat. Pokud není uvedeno jinak, tak jsou na naše tábory v českém jazyce pro děti 3-8 let.

  Ukázková lekce zdarma

  FasTrack Camps

  Mladí vědci, starobylé kosti

  Vaše dítě se seznámí s Doktorem Dinem, paleontologem, který bude společně se svým kamarádem Terrencem – létajícím pterodaktylem, studenty provázet při jejich objevování země dinosaurů. Nepropásněte FasTracKids muzeum dinosaurů, ve kterém budou vystaveny projekty Vašeho dítěte.

   

  FasTrack CampsLidské tělo

  Vaše dítě bude zkoumat různé části těla (kostru, dýchací, trávicí, oběhový a nervový systém), objevovat lidskou anatomii a zároveň se učit, jak si vytvořit zdravé návyky. Vyrobíme si například model páteře nebo žaludek. Vše proběhne formou týmové práce, her a zábavných aktivit.

   

  FasTrack CampsLetem světem 1

  Nechte své dítě rozvíjet jeho fantazii při cestování do různých zemí světa a zjišťování, jak se tam žije zdejším dětem. Přijďte se v závěru týdne podívat na FasTrack Mezinárodní Expo.

   

  FasTrack CampsLetem světem 2

  Všichni na palubu FasTrack nadzvukového objevovacího letounu! Azorka poletí s FasTracKids do různých zemí celého světa. Budete společně hrát různé vzdělávací hry, navštívíte slavné památky a ochutnáte lokální kuchyni. Země, které spolu prozkoumáte jsou: Itálie, Brazílie, Egypt a Spojené státy americké.

  FasTrack CampsVesmír

  Sledujte, jak se Vaše dítě stává „FasTronautem“ a učí se o tom, jak kosmonauti trénují, žijí a pracují ve vesmíru. Přijďte se podívat na konci týdne na FasTracKids vesmírnou stanici.

   

  spencer_learns_sports_logoSpencer se učí sportovat

  Náš nejoblíbenější zajíček se učí cviky a sporty z celého světa! FasTracKids se společně s ním učí různé metody protahování, cvičení, techniky jogy a další sporty. Spoluhráči a trenéři učí jak se daný sport hraje a jak poznatky ze sportu využít v praktickém životě.

  FasTrack CampsUmělecký ateliér

  Přidejte se k Anně Paule ve FasTrack uměleckém ateliéru a nechte se inspirovat k vlastní tvorbě díly slavných umělců jako je Vincent van Gogh, Matisse nebo Picasso! Studenti si nakreslí svůj vlastní komiks, na učící stanici se seznámí s digitálním uměním a vytvoří několik soch a ilustrací.

  Věda hrou (pro děti 7-10 let)

  FasTracKids vědci školou povinní budou zkoumat a experimentovat s vodou, technologiemi, molekulami, magnety, rostlinami, …. Své kritické myšlení si budou procvičovat na hypotézách, které si následně ověří řadou praktických pokusů.

  Logika a programování (pro děti 8-12 let)

  Školáci si vyzkouší vlastní animační tvorbu. Budeme pracovat na týmových i individuálních projektech a hravou formou je přivedeme k vlastnímu programování. Venkovní aktivity zaměříme na logické hry. Rozvineme prezentační dovednosti, týmovou spolupráci, kritické                                           myšlení, …

  FasTrack CampsObjevování sněhových vloček

  Ať sněží! Děti si mohou vytvořit vlastní sněhovou vločku a sněhové koule vzít domů. Při provádění zajímavých experimentů, se děti učí o atomech, molekulách a sněhových vločkách. Přidejte se k nám, když budeme studovat sníh, bez ohledu na to, zda je venku teplo nebo                                         zima!

  FasTrack CampsNaše úžasná planeta Země

  Je na naší planetě více vody nebo pevniny? Tuto otázku a další dotazy o oceánu, podmořském životě, kamenech, krystalech a zkamenělinách si zodpovíme pomocí experimentů jako je „Proměna písku ve vodu“ a „Experiment s kameny“.

  your_creative_imagination_logoTvá tvořivá fantazie

  Fantazii má každý. Děti se seznámí s mnoha klasickými uměleckými díly a zapojí svou vlastní představivost, aby vytvořili moderní umění. Děti použijí své smysly, aby zakusily umění všude kolem a využily kreativitu k řešení problémů.

  FasTrack CampsVysoko na obloze

  Vesmír je mnohem větší než ty nebo já. Děti se budou učit o sluneční soustavě, konkrétně o hvězdách a planetách, prostřednictvím zpívání písniček, vyráběním modelu slunečního soustavy a dalších „astronomických“ aktivit.

  V případě zájmu více rodičů pro vás připravíme i speciální či firemní tábor v libovolném termínu dle našich kapacit.

  FasTrack Camps

  Dejte svému dítěti příležitost zažít příměstský tábor, který představuje zábavu spojenou s rozvojem.

  Zavolejte do nejbližšího FasTracKids centra rozvoje!

  Kudyznudy.cz - tipy na výlet