FTK

FasTrack Science

FasTrack Science Icon

Děti se rodí s přirozenou zvědavostí prozkoumat každý aspekt života a svět kolem nich. FasTracKids® podporuje vlastní zvědavost dětí zkoumat přírodu a inspiruje jejich mysl objevovat nové věci. Nyní je ideální čas seznámit je se zázraky vědy!

FasTrack ScienceNáš program FasTrack® Science je určen pro školní děti ve věku 6-10 let. Používáme plně interaktivní přístup založený na spolupráci se studenty. Po dobu 90 minut jednou týdně, FasTrack® Science inspiruje studenty objevovat divy světa a přitom se ve vzrušujícím prostředí řídí naším heslem „Učení chytře přestrojené za zábavu!“ Naši mladí vědci pracují v přátelských skupinách a jsou povzbuzování, aby o svých zjištěních nátáčeli videoprezentace. Rozvíjí tím vynikající celoživotní schopnost učit se, přenášet nadšení pro vědu i mimo vyučování a umět výsledky své práce prodat.

Přidejte se, ve FasTrack Science budeme zkoumat biologii, zeměpis, astronomii, technologii a fyziku.

 

matterCo se děje?

Naši FasTrack vědci budou zkoumat tajemství molekul a magnetů. Studenti provádí experimenty a spojí se s různými on-line médii, aby pochopili vědecké stavební kameny našeho světa.

 

biologyBiologie: Život a ekologická laboratoř

Mladí biologové budou fascinováni výukou o orgánech a systémech lidského těla. Zapojení studentů do aktivit a interaktivních her jim umožňují navštívit a seznámit se s různými zvířaty a jejich domovy. V rámci studia světového ekosystému se mladí vědci dozví o rozmanitostech flóry.

 

waterwondersVodní divy

Mladí vědci budou objevovat důležitost vody a mnoho způsobů jejího využití. Studenti se seznámí z řadou způsobů použití vody od rekreačních účelů až po její využití v obchodě a průmyslu. Vědci budou experimentovat s koloběhem vody a jejím uchováním.

 

bytesbotsTechnologie: Bajty & Roboti

Děti jsou obklopeny technologií. V tomto tématu budou studenti rozvíjet modely technologie, které existují všude kolem nich. Naši mladí vědci budou zkoumat pokrok v lékařské technice a zamýšlet se nad tím, jak se připravit na budoucí vynálezy. Dále se studenti stanou stavebními inženýry a budou projektovat ulice, mosty                                                 a železnice, zatímco budou objevovat zázraky technologie                                                       v dopravě.

 

fastrackids_logo_Science_new

Rezervujte místo i pro svého malého objevitele!
Zavolejte do nejbližšího centra rozvoje.