FTK

Globální Iniciativa

Water Wise

(Rozumné používání vody)

global_initiative_logo

Díky mezinárodnímu působení FasTracKids® mohou naši studenti společně zvýšit povědomí o přírodních zdrojích ve světě. Ve FasTracKids věříme, že děti mohou přicházet s novými, kreativními nápady jak ochraňovat přírodní zdroje a budovat tak lepší budoucnost.

Náš program globální iniciativy zvaný „Water Wise“ (Rozumné používání vody) dal studentům FasTrack® Fundamentals v zúčastněných centrech příležitost naučit se více o šetření vodou, spolupracovat na zábavných aktivitách a iniciovat lokální projekty. Děti se tak naučili, že je třeba si vody vážit a bránit jí před znečištěním a před plýtváním.

Také jsme při oslavování Světového dne vody spolupracovali s OSN a uspořádali jsme Závod pro čistší planetu, abychom pomohli získat vodu pro školu v Zimbabwe.

FasTracKids klade důraz na kooperaci jakožto na jednu z Pětice Předností FasTrack®. Díky těmto iniciativám jsme se naučili využít kooperaci při sdílení nápadů a nejlepších praktik se studenty FasTracKids, jejich rodiči a se vzdělávacími centry po celém světě.

Pro přístup na komunitní stránku klikněte na obrázek níže:

Global Initiative Facebook Screen Shot