Čtěte dále

" /> FasTrack Music - FasTracKids – Praha 1

FTK

FasTrack Music

FasTrack MusicVěděli jste, že hudba je odrazovým můstkem k úspěchu Vašeho dítěte v předmětech jako je matematika, prvouka nebo čtení? Díky oceněnému učebnímu systému ABC Music & Me™ podporuje FasTrack® Music zábavným způsobem dětskou schopnost učit se, pohybovat a rozvíjet. Naše metodologie zlepšuje vývin mozku a podporuje kreativitu a sebedůvěru společně s fantazií a hudební zvídavostí. Náš nezávislý výzkum ukazuje, že děti, které se zúčastnily FasTrack Music, dělaly výrazně větší pokroky ve vývoji jazykových schopností ve srovnání s jejich vrstevníky, kteří se programu nezúčastnili.

Nabízíme čtyři úrovně programu FasTrack Music, přičemž každá z nich je přizpůsobená určitému věku, vývoji a učebnímu stylu Vašeho dítěte. V každé hodině se zábavnou cestou věnujeme aktivitám, které zlepšují vývoj Vašeho dítěte v sociálním, kognitivním, jazykovém a fyzickém učení!

Najděte typ programu, který Vašemu dítěti nejvíc vyhovuje:

FasTrack MusicSing and Play (1 – 2 roky)

Program Sing and Play jsme vyvinuli pro ty nejmladší studenty. Poskytuje prostředí bohaté na smyslové zážitky doplněné o hudbu, pohyb a zábavu, které posilují neuronové spoje Vašeho miminka. Každá FasTrack Music Sing and Play hodina vytváří množství příležitostí, při kterých se upevňuje pouto mezi rodičem a dítětem, a při kterých si dítě začíná osvojovat celoživotní lásku k hudbě. Zavolejte do svého nejbližšího centra rozvoje a zapište své dítě ještě dnes.

FasTrack MusicWiggle and Grow (2-3 roky)

Náš program Wiggle and Grow poskytuje zvídavým batolatům příležitost k objevování a zkoumání, k rozvíjení vlastních nápadů a reagovat svým vlastním způsobem. Vaše aktivní účast dá dítěti potřebný pocit bezpečí. Zatímco budete hrát na hudební nástroje, zpívat a tančit, objevíte poutavý svět hudby a pomůžete Vašemu dítěti v budování sebedůvěry, sebekontroly a raných komunikačních schopností. Zavolejte do nejbližšího centra rozvoje a zapište své dítě ještě dnes.

FasTrack MusicLaugh and Learn (3-4 roky)

Protože si předškoláci rádi hrají, jsou naše programy Move and Groove plné písniček, příběhů a hudebních nástrojů, které rozvíjí kreativitu Vašeho dítěte. Navíc: je to zábava! Díky přínosu pro kognitivní, emocionální a sociální dovednosti je program FasTrack Music perfektním místem pro Vašeho předškoláka. Zavolejte do nejbližšího centra rozvoje a zapište své dítě ještě dnes.

 

FasTrack MusicMove and Groove (4 -6 let)

Děti, které pokračují v programu FasTrack Music až do školního věku, jsou v učení výkonnější a vypěstují si celoživotní lásku k hudbě. V programu FasTrack Music se Váš začínající muzikant seznámí s hlavními hudebními pojmy, zápisem not a principy rozvoje hlasu, což mu pomůže položit základy pro jakékoli další případné hodiny hudby v budoucnu. Děti objevují širokou škálu hudebních stylů a množství různých hudebních nástrojů prostřednictvím skupinových her a příběhů z mnoha různých kultur. Tyto programy představují zkušenost s hudbou, která připravuje půdu pro budoucí úspěch. Zavolejte do nejbližšího centra rozvoje a zapište své dítě ještě dnes.

fastrack_music_logo

Hudba pokládá pevné základy pro vzdělávání.
Zavolejte do svého nejbližšího centra ještě dnes.