Čtěte dále

" /> FasTrack vyhodnocení učebního potenciálu - FasTracKids – Praha 1

FTK

FasTrack vyhodnocení učebního potenciálu

Jak můžete svému dítěti pomoci, aby se stalo ve 21. století úspěšným studentem?

My ve FasTracKids® věříme v CELISTVÝ vývoj dětí. Nejde o to, ZDA je Vaše dítě chytré, ale JAK je chytré!

Každé dítě má svůj vlastní styl učení, který určuje, jakým způsobem se učí nejlépe. Například, pokud je Vaše dítě zaměřené na pohybový styl učení, naučí se nejlépe počítat při driblování míčem nebo při chození po schodech. Pokud upřednostňuje zvukový (auditivně-hudební) styl, naučí se nejlépe počítat pomocí básniček nebo písniček.

Abyste Vašemu dítěti mohli pomoci ve vývoji, potřebujete vědět, jakým stylem se učí. Proto FasTracKids vyvinuli FasTrack® Vyhodnocení učebního potenciálu. TatoMIWheelWnew-Czech metoda je založena na Teorii různých druhů inteligence, jejichž autorem je Howard Gardner. Ta říká, že každé dítě se učí pomocí jedinečné kombinace osmi stylů učení. Když pochopíte individuální preference v učení Vašeho dítěte, porozumíte i jeho dalším schopnostem.

FasTracKids Vám může jednoduchým 30 minutovým testem pomoci určit styl učení Vašeho dítěte. Certifikovaný pracovník našeho centra s Vámi projde zábavným a snadným testem založeným na obrázcích. Až budete hotoví, dostanete detailní vyhodnocení, které identifikuje, jaké má Vaše dítě preference v učení a poradí Vám, jak podpořit vývoj jeho dovedností.

Pokud se rozhodnete zapsat své dítě do FasTracKids, pomůže tato informace našim učitelům porozumět tomu, jak podpořit u Vašeho dítěte ohromný potenciál v učení!

Okno příležitostí je pro Vaše dítě v raném dětství otevřené pouze krátce. Rádi Vám pomůžeme připravit Vaše dítě na školu i na život po ní.

Zapište se k ohodnocení dnes!


  Vaše křestní jméno *

  Vaše příjmení *

  Váš Email *

  Vaše telefonní číslo *

  Řekněte nám něco o svém dítěti

  Jméno a rok dítěte

  CAPTCHA Code: *

  captcha