FTK

franchisee

Připravte své dítě na 21. století

ZJISTĚTE VÍCE

Připravte své dítě na 21. století

ZJISTĚTE VÍCE

Připravte své dítě na 21. století

ZJISTĚTE VÍCE

FasTracKids - Praha 1 - FLORENC ==> nyní DEJVICE

Těšnov 15                                        ==> Václavkova 10

Florenc                                            ==> Dejvice

Praha 1 – Nové Město                    ==> Praha 6

Česká republika

 Tel: 730 802 507
Praha1@FasTracKids.cz
Kudy k nám

Vítejte ve FasTracKids

Pomáháme Vašemu dítěti k úspěchu v učení i v životě!

Naše centrum nabízí kvalitní rané vzdělávací programy, které posilují vaše dítě k tomu, aby bylo úspěšné v učení a v životě. Zábavnou formou naučíme vaše dítě celoživotním dovednostem formou zábavy, interakce a poutavými zážitky. Podporujeme rodiny v celostním vývoji dítěte rozvojem 5 nezbytných dovedností: kritického myšlení, kreativity, komunikace, spolupráce a sebedůvěry.

Přihlašte své dítě ZDARMA na FasTracKids ukázkovou lekci v našem centru, aby se mohlo připravit na cestu, které říkáme život!

Co je FasTracKids?

Poskytněte svému dítěti veškeré výhody, abyste mu pomohli připravit se na slibnou budoucnost. Programy FasTracKids dokáží zaujmout malé studenty díky budování kognitivních, emocionálních a sociálních dovedností. Výuka je vedena přirozenou cestou. Děti zapojují všechny své smysly a hrají si. Děti, které se zúčastnily FasTracKids programů dosahují úspěchů v akademické dráze, v národních srovnávacích testech, v hudbě, v psaní, v řečnictví – ve všech oblastech života. Část úspěchu dítěte závisí na zapojení rodičů, a proto nabízíme rodičům a prarodičům způsoby, jak se také podílet na vzdělávání dítěte ve FasTracKids.

Klikněte na video a podívejte se, co FasTracKids nabízí!