Čtěte dále

" /> Hlasy FasTracKids - FasTracKids – Praha 6

FTK

Hlasy FasTracKids

FasTracKids® poskytuje Vašemu dítěti to, co je potřeba pro úspěch v 21. století. Jednou z těchto důležitých dovedností je efektivní komunikace. Jedním způsobů, jak FasTracKids podporuje dětské komunikační schopnosti, je krátká prezentace na konci každé hodiny, ve které děti shrnují, co se ten den naučily.

Aby se tato výuková metoda rozšířila i na mezinárodní úrovni, pořádá FasTracKids soutěž o nejlepší prezentaci. Studenti z programu FasTrack® Fundamentals ukazují svou dobře odvedenou práci a pokrok pomocí vymyšlení, sepsání a přednesení vlastního proslovu ve svém rodném jazyce. Každý účastník přednáší svůj projev před ostatními spolužáky a učitel FasTracKids ho při tom nahrává na video.

Kategorie jsou vybrané na základě témat současného učebního plánu. Děti z celého světa se mohou podělit o svůj vlastní přístup k tématu a také ukázat, v čem se jejich kultura liší od jiných. Navíc mohou děti předvést, co se naučili, tím způsobem, který odpovídá jejich osobnímu stylu učení. Schopnost vysvětlit druhým, co jste se naučili, je dovednost, která nejenže posiluje učení, ale také zlepšuje Vaše komunikační schopnosti. Účastníci předvádí výkony na vysoké prezentační úrovni, založené na široké slovní zásobě a hloubkovému porozumění tématu.

Zde se můžete podívat na vítězná videa. Všem účastníkům po celém světě gratulujeme!

Voices of FasTrackKids – Anna Melicharová

Voices of FasTrackKids – Anna Rejtharová

Jednou vynaleznu stroj, který pomůže celému světu

 

Tôi là một FasTracKid Bởi vì – Thảo

 

Я Даша. Почему я люблю FasTracKids?

 

I am a FasTracKid Because – Minkwan