Čtěte dále

" /> Metodologie FasTracKids - FasTracKids – Praha 6

FTK

Metodologie FasTracKids

Metodologie FasTracKidsVe FasTracKids® neučíme děti, co si mají myslet, učíme je JAK myslet. Nabízíme celistvý vzdělávací program, který se aktivně přizpůsobuje Vaším potřebám a individuálním potřebám Vašeho dítěte. Naši studenti se hodin účastní aktivně a rozvíjí zde své vlastní myšlenky a nápady. Díky tomu si vybudují pevný základ pro budoucí učení a posilují svou vnitřní zvídavost.

Každá hodina je plná různorodých aktivit, které jsou zábavné a zároveň mají i svůj vzdělávací účel. Každá aktivita představuje pro všechny studenty příležitost spolupracovat a zapojit se svým vlastním způsobem. Na začátku každé hodiny učitel děti seznámí s daným tématem, které s nimi do hloubky probere. Následuje diskuze a FasTrack® učící stanice prezentuje studentům nové informace. Poté učitel klade dětem podrobné otázky, podle kterých zjistí, zda všemu porozuměly.

V závěru studenti spolupracují na různých projektech, úkolech a aktivitách, které prohlubují jejich znalosti. Tato unikátní metoda nazývaná vzdělávací ZigzaggingSM, zajišťuje časté opakování, které je, jak víme, nezbytné pro učení. Ale zároveň jde techniku, jež je pro děti mnohem zábavnější než pouhé drilování a drcení se informací nazpaměť. Nejenže zde děti mohou diskutovat o tom, co se učí, ale také aplikují své nově nabyté znalosti na další situace. To jim přináší dlouhodobou výhodu.

Zprávy o pokroku, rodičovská webová stránka FasTracKids a videa pomáhají rodičům se bezprostředně zapojit do vzdělání jejich dítěte!

 

Rodiče hrají ve vzdělání dětí zásadní roli. Americká národní vzdělávací asociace zdůrazňuje důležitost zapojení rodičů do výuky a potvrzuje, že čím dřív se rodiče zapojí do výuky, tím větší má dítě dlouhodobý úspěch. Ve FasTracKids nepřijímáme do programů jen děti, přijímáme rodiny. Zprávy o pokroku a schůzky rodičů s učiteli Vás informují o pokroku dítěte. Vzdělávání můžete zcela bezprostředně sledovat také pomocí videí z třídních prezentací Vašeho dítěte, kde studenti vysvětlují, co nového se naučili. A konečně rovněž naše rodičovská webová stránka pomáhá rodiče plně zapojit a pokračovat v učení také doma.

Metodologie FasTracKidsFasTracKids pomáhá připravit Vašeho malého studenta na budoucí úspěchy ve škole i v životě. Na každé hodině mají děti mnoho příležitostí budovat své sebevědomí v samostatném myšlení, rozvíjet svou schopnost kreativně, řešit problémy a efektivně komunikovat. Tento pevný základ jim vydrží po celý život a poskytne jim vše, co potřebují k budoucímu úspěchu.