Čtěte dále

" /> Kariéra - FasTracKids - Praha 6 - FasTracKids – Praha 6

FTK

Kariéra

Naše společnost, která je držitelem master franšízové licence pro Českou republiku nabízí seberealizaci ve FasTracKids centrech rozvoje, ve vaší mateřské školce a podporu podnikání prostřednictvím prodeje franšízové licence.

Pracujete rádi s malými dětmi?

Uvědomujete si, že v době, kdy děti začínají s tradičním vzděláním, je již většina let kritických pro vývoj jejich mozku nenávratně pryč?

Prohlédněte si naší prezentaci pro franšízanty.

 

Lektora/lektorku pro rozvoj předškoláků

Nabízíme částečný úvazek v celosvětovém konceptu (aktuálně 52 zemí), příjemné prostředí, vnitropodnikové vzdělávání, malé skupinky dětí ve třídě (max. 8), nástup možný ihned.

Očekáváme svědomitý přístup, spolehlivost, výborné komunikační dovednosti v českém jazyce, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, kreativitu, vřelý vztah k dětem a trestní bezúhonnost. Anglický jazyk je výhodou, není však podmínkou.

Vedle toho hledáme kolegu/gyni s anglickým jazykem na úrovni rodilého mluvčího pro výuku cizinců a instruktora s předpoklady pro výuku FasTrack Music.

Uvítáme také spolehlivé brigádni-ce/ky na rozdávání letáku, spolupráci na pravidelných reklamních kampaních a pro nahrávání videí na náš YouTube kanál.

 

Kontakt: Chalupsky@FasTracKids.cz