Čtěte dále

" /> Názory rodičů - FasTracKids – Praha 6

FTK

Názory rodičů

Jsme hrdí na to, že naši rodiče rádi sdílí svou spokojenost se zkušenostmi jejich dětí ve FasTracKids®. V našem nejnovějším průzkumu jsme se ptali rodičů, jejichž děti se momentálně účastní FasTracKids: „Doporučili byste FasTracKids vašim přátelům a rodině?” Přes 97% rodičů odpovědělo, že ano!

Je nám ctí vidět, že FasTracKids má dlouhodobý vliv na uvažování našich úžasných studentů. Podívejte se na názory a recenze našich studentů, rodičů a škol na naše zábavné programy raného vzdělávání:

 

#Zážitky dětem, Dejvice, Praha 6


Výborný, naučný a zároveň zábavný program, profesionální lektoři. Našim dětem se tam moc líbí. – z Facebooku

Renáta Mareš Jakubíková, maminka Rebeky a DavídkaFlorenc, Praha 1


Náš 4 letý syn absolvoval tematický letní tábor 2 týdny po sobě a byl úplně nadšený. Resp. přihlásili jsme ho na jeden týden a sám se nahlásil, že zůstává i ten další :-)) Určitě to v létě zase zopakujeme. Tímto děkujeme pobočce Těšnov!  – z Facebooku

Eva Hájková, maminka Vilíka(4_roky)Florenc, Praha 1


Má 3 videa a další reference rodičů naleznete na YouTube FasTracKids.

Vlaďka, maminka Emmy (5 let)Florenc, Praha 1

Děkujeme moc za video, mně to přišlo PERFEKTNÍ. Viky má už asi 100 shlédnutí a konkuruje množstvím shlédnutí videa Michaelu Jacksonovi a jeho nejlepším videoklipům:-):-) Moc se nám to líbí, Viky si sám sebe pouští a babičky taky, dokonce i slza ukápla:-) Manžel (a to je co říct!!) říkal, že on mít takový mediální trénink a vzdělání, tak kde by dneska byl 🙂 Což je tedy pochvala jako hrom.

Martina, maminka Vikyho (3 roky) a EdyFlorenc, Praha 1


Zapracovali jsme program FasTracKids do učebního plánu naší školky, abychom obohatili vědomosti malých dětí. Tento program také podporuje kreativitu a zvyšuje u dětí nejen schopnost přemýšlet a argumentovat, ale také rozvíjí jejich dovednosti spojené s řešením problémů a se sebedůvěrou. Program FasTracKids se osvědčil jako správná volba a pomáhá nám vést naše děti k úspěchu. Poprvé jsme program zavedli ve školním roce 2000/2001. Když bylo dětem, které se tohoto prvního spuštění zúčastnily devět let, dostali jsme se poprvé mezi 10 nejlepších školek v zemi. A tuto pozici jsme si udrželi až dodnes.

Rui Curica, ředitel školyRio de Mouro, Portugalsko


Být ve FasTracKids byla pro Smarana úžasná zkušenost. Začal, když mu byly 3 a bude končit na konci února. Býval zpočátku velmi stydlivý a moc nekomunikoval. Ale dnes udělal takový pokrok, že je nejchytřejší ve škole. Ve FasTracKids se toho hodně naučil, zejména sociální dovednosti, týmovou práci a komunikaci. Máme z jeho pokroků velkou radost. Dokonce teď plánujeme zapsat do tohoto programu i naši dceru.

Preetha a Subramanyan, rodiče Smarana (5 let), studenta FasTracKidsGeorgie, USA

Budu navěky vděčná za péči, které se dostalo mému synkovi Renemu Danielovi. Prospělo mu být v tomto programu, který nabízí mnoho, ale nejvíc jsem vděčná za lásku, které se mu zde dostalo. Mé dítě je s Vámi šťastné!

Karla Lopez, maminka René Daniela Lópeze (3 roky)Obregon, Mexiko


Rádi bychom Vám poděkovali za báječné zážitky, které si Connor odnáší z Vašeho FasTrac Campu! Zejména se mu líbil týden s dinosaury, ještě pořád si spolu se svým bratrem hraje s loutkami, vlajkou atd. Někdy se o ně dokonce přetahují. Mluvil o tom každý den a moc rád vyprávěl svému bráškovi, který právě vyšel ze školky, o tom, co ten den „probírali“. V pátek byl úplně nadšený z toho, že se „dneska zase učili o Tyrannosauru Rexovi!“. Také říkal, že má moc rád své učitelky. Díky!

Sharon, maminka Connora (4 roky)New York, USA

Ráda bych Vám řekla, jak jsem ráda, že se Aris a Vaia účastní FasTracKids. Jsem z toho programu nadšená a Aris se poprvé za dobu, co chodí do školky, účastní rád. Dokonce chtěl přijít i dnes, když je sobota! Nic takového mi nikdy předtím neřekl! Vím, že za to můžou také jeho kamarádi, ale jde (poprvé) i o něco víc! Jeho oblíbená část je „Učící stanice“, často o ní vypráví a opravdu cítí, že se učí a je chytřejší. Takže Vám za to chci říct velké DÍKY. Těším se na to, jak spolu strávíme celý rok.

Christiana, maminka Arise a Vaji (4 roky)Kalifornie, USA