FTK

Názory rodičů

Jsme hrdí na to, že naši rodiče rádi sdílí svou spokojenost se zkušenostmi jejich dětí ve FasTracKids®. V našem nejnovějším průzkumu jsme se ptali rodičů, jejichž děti se momentálně účastní FasTracKids: „Doporučili byste FasTracKids vašim přátelům a rodině?” Přes 97% rodičů odpovědělo, že ano!

Je pro nás velkým potěšením vidět, že FasTracKids má dlouhodobý vliv na uvažování našich úžasných studentů. Podívejte se na názory rodičů malých studentů, kteří navštěvují naše zábavné programy raného vzdělávání:

 

Katarína Kramperová a synové Tobík a Matyášek 

Centrum FasTracKids začal můj syn Matyáš navštěvovat ve 2,5 letech. Nejdříve začal v programu FTK Tots pro mladší děti a po roce plynule přešel do kurzu FTK Fundamentals pro děti starší. Nejvíce si cením rozvoje v oblasti komunikačních dovedností, které se u Matyáška zlepšily až ve FasTracKids. Matyášek mluví velmi dobře v postupech, je zvídavý, celkově nadšený z probíraných témat, a vždy se do FasTracKids velice těší. Nové věci, které se dozví na učící stanici, velice rád interpretuje dětem ve školce. Tam nám bylo řečeno, že Matyášek je jako jeden z mála dětí dobře připraven na školní docházku, a to je teprve ve 3 třídě! Matyášek používá správně češtinu, i když jsme dvojjazyčná rodina. V tom také vidím souvislost s programem FTK. V návaznosti na výbornou zkušenost, jsme před 3 měsíci zapsali i našeho mladšího syna, který celou dobu bedlivě pozoroval brášku, a také se chtěl aktivně zapojit. Nyní se učí samostatnosti a má prostor pro vlastní rozvoj a sdílení zážitků. Já, jako matka, jsem se z hodin naučila to, že klukům nevkládám svůj názor, ale ptám se, co si oni sami myslí. FasTracKids doporučuji všem rodičům, kteří chtějí v dětech podporovat jejich přirozenou touhu k učení.

 

Lenka Prošková a dcera Kačka

Jednou jsem přemýšlela, jak zabavit tehdy pětiletou dceru v době letních prázdnin a narazila jsem na webové stránky FasTracKids. Zaujala mne popisovaná forma výuky, témata a nadšení pro věc. Dcera je velmi zvídavá a intenzivně se zajímá o spoustu témat. První rok jsem Kačku přihlásila na 2 turnusy. Líbí se mi, že děti prezentují získané informace, a tím se učí i vystupování před lidmi a nestydět se mluvit na pódiu s mikrofonem v ruce. Dcera byla tak nadšená, že hned v následujícím roce chtěla přihlásit rovnou na 3 kempy (Cesta kolem světa II.; Lidské tělo a Vesmír). Výuka je vedena formou hry, praktických ukázek a pokusů. Dojmů z kempů je mnoho, ale jeden z největších na dceru udělala výroba lidského těla (od kostry po orgány a jejich fungování) nebo cestování do pralesa v Brazílii.

Dnes je dceři sedm let, a už se znova těší na letní kempy ve Fastrackids.

Nyní ji zajímá fyzika a chemie, a tak by ocenila kemp zaměřený na chemické pokusy. Prostě jedním slovem ÚŽASNÉ a určitě bych doporučila všem rodičům zvídavých dětí návštěvu FasTracKids.