FTK

Náš tým

Mgr. EVA HOLÁ, MBA MAJITELKA

Eva1

Milí rodiče, jsem velmi ráda, že již čtvrtým rokem, můžeme společně rozvíjet naše děti prostřednictvím kvalitních předškolních vzdělávacích programů FasTracKids, které zajistí dětem pevný základ pro jejich další vzdělávání a připraví je pro další etapu života. Mám obrovské štěstí, že mohu spolupracovat s týmem mladých nadšených lidí, kteří práci s dětmi milují, stále přicházejí s nápady, co a jak vylepšit, a umějí děti svým přístupem nadchnout.

Po ukončení studia pedagogiky a psychologie na Univerzitě Karlově v Praze, a po mnoha letech strávených na rozličných manažerských pozicích ve zdravotnictví, jsem se rozhodla uplatnit své zkušenosti a znalosti ve svém vlastním podnikání. Po narození syna Adama jsem se začala více zabývat důležitostí aktivního rozvoje nejmenších dětí, a po objevení možnosti provozovat Centrum rozvoje dětí FasTracKids bylo o mém dalším směřování rozhodnuto. Filozofie programu FasTracKids bezvýhradně splňuje mé představy o raném vzdělávání nejmenších dětí, které je vzhledem k faktu, že 90% kritického vývoje dětského mozku proběhne ve věku do 5 let, pro správný rozvoj dětí nesmírně důležité.

V současné době v pobočce na Praze 5 nabízíme širokou škálu programů pro děti od 6 měsíců do 9 let.  Vzhledem k velkému zájmu rodičů, otevíráme od roku 2017  celodenní program FasTracKids v režimu školky vhodný pro děti již od 2 let. Pro děti pořádáme tématické narozeninové oslavy a celé letní prázdniny můžete využít velmi oblíbené tématické příměstské tábory.

Přeji nám všem mnoho úsměvů od spokojených dětí!

 

PETRA BÍLKOVÁ, MBA – MANAŽERKA CENTRA

petra_b

Ve FasTracKids zastávám pozici manažerky centra. Mým úkolem je především zajištění hladkého provozu centra a komunikace s Vámi, rodiči. Obě tyto činnosti mne velmi baví a naplňují. Můžete se na mne s důvěrou obrátit s jakýmkoli přáním či dotazem, a já se pro Vás pokusím najít optimální řešení.

Projekt FasTracKids mne oslovil, protože spojuje vše, co mě baví – komunikaci s lidmi a vzdělávání. Práci s dětmi se věnuji od svých 16 let a jsem ráda, že se mohu aktivně podílet na projektu, který dětem dovoluje rozvíjet osobnost a dává učení jiný rozměr.

Dokončila jsem manažerské vzdělání a také mám profesionální kurz lektora a kouče.

Chod našeho centra je zajištěn po celý pracovní týden návazně na rozvrh hodin jednotlivých programů, v případě akcí i o víkendech. Prostřednictvím tel. 604 815 472 se můžete informovat o nabídce programů, aktuálním dění ve FasTracKids, o akčních nabídkách, událostech či workshopech. Všechny Vaše dotazy rády zodpovíme a poradíme s výběrem nejvhodnějšího programu pro Vaši ratolest.

 

VERONIKA KŮSOVÁ – VEDOUCÍ LEKTORSKÉHO TÝMU

veronika_k

V našem centru rozvoje mám na starosti celý lektorský tým. Dohlížím na kvalitu výuky, a současně průběžné školení našich lektorů. Společně s lektory se podílím na pravidelném hodnocení našich studentů. Setkávám se s rodiči nad studijními výsledky, s následným doporučením pro další období.

Jsem maminkou dvou úžasných dětí. Před nástupem na mateřskou dovolenou jsem 5 let pracovala jako osobní a pedagogický asistent dětí s ADHD, mám mnoho zkušeností s hlídáním dětí a vedením dětských táborů. Své pedagogické vzdělání se snažím neustále doplňovat o nové poznatky.

Program FasTracKids jsem objevila díky mým dětem, pro které jsem hledala neobyčejný kroužek, ze kterého by byly nejen nadšeni, ale který by jim zároveň poskytoval možnost rozvoje jejich potenciálu,  a připravil jim pevný základ pro jejich další vzdělávání.

 

Bc. ADÉLA KLABANOVÁ – LEKTORKA

V centru rozvoje FasTracKids pracuji na pozici lektorky. Společně se nejvíce setkáme při programech FasTracKids Explorers/Discovers v rámci naší školičky. Nejvíce se mi na mé práci líbí, že každý den vidím úžasné pokroky našich dětí a pomáhám jim s rozvojem jejich potenciálu. Věřím, že každé dítě si zaslouží individuální přístup a potřebuje v raném věku získat co nejvíce kvalitních podnětů pro jeho osobní růst.

Praxi s dětmi prohlubuji již od svých 15 let, kdy jsem pomáhala při dětských táborech a hlídala jsem batolata. Později jsem také vedla vlastní skupinu dětí na in – line kurzech. Po dokončení akreditovaného výcviku lyže a snowboard také pravidelně vedu lyžařské výcviky pro děti od 3 let.

V našem centru jsem začínala jako lektorka kurzů a příměstských táborů již při studiu vysoké školy, kterou jsem letos úspěšně zakončila bakalářskou zkouškou. Oslovila mne především vize a propracovaný systém, který úspěšně pomáhá rozvíjet dětský potenciál v mnoho zemích světa. Mezi mými koníčky převažuje cestování a návštěvu centra FasTracKids jsem si nenechala ujít ani například při mé návštěvě USA, odkud náš program FasTracKids pochází.

 

VENDULA KUTÍLKOVÁ – LEKTORKA

V našem centru rozvoje vedu odpolední programy FasTrack Fundamentals pro malé studenty od 3 do 7 let. Na dětech mě neustále překvapuje jejich upřímnost, energie a úžasná kreativita. Společně se každý týden vydáváme na zábavné interaktivní dobrodružství plné týmových úkolů, experimentů i samostatných činností.

V létě se také můžeme setkat na příměstských táborech, kde si každý rok s dětmi užíváme léto plné nových a úžasných zážitků.

Zkušenosti čerpám celý život v péči o sourozence, jelikož pocházím z velké rodiny. Již od studií na střední škole jsem pomáhala na kurzech na základní škole a brigádně pracovala jako vedoucí na táborech.

 

LEKTOŘI FasTracKids Praha 5

Všechny naše lekce vedou mladí a schopní lektoři, kteří mají vzdělání a prokazatelné zkušenosti v oboru pedagogiky, a získali certifikát pro výuku FasTracKids programů. Jsou to lidé, kteří sami přemýšlejí o tom, jak se nejlépe pohybovat na pomezí výuky a hry, a mají kladný vztah k dětem. Naši lektoři musí splňovat veškeré předpoklady pro práci s dětmi, a také pravidelně absolvují odborná školení. Na práci lektorů po celý rok dohlížíme.