FTK

2017

Celý listopad koučovací sezení zdarma

Pokud v životě řešíte něco, co Vás trápí, nedokáže dle svého ideálu skloubit rodinný a pracovní život, chcete udělat změnu nebo na sobě jakkoli pracovat, můžete nás v listopadu zdarma navštívit. Pro maminky s dětmi jsme na celý listopad připravili koučovací sezení zdarma s manažerkou centra FasTracKids Petrou Bílkovou, která je zároveň certifikovanou koučkou a lektorkou. Přijďte i s dětmi, které si mohou pohrát v naší herničce. Těšíme se na Vás.

Den otevřených dveří ve školce FasTracKids ve středu 15.11. 2017 od 9:30 do 11 hodin

pro děti od 2 let. Malé děti jsou přirozeně zvědavé a rády vše zkoumají, experimentují a objevují. FasTrack školička nabízí poutavý předškolní vzdělávací program v malé skupince (max. 8 dětí), který dítě všeobecně rozvíjí. Můžete nás přijít navštívit ve středu 15.11. v čase od 9:30 do 11:00.

Místo si rezervujte na praha5@fastrackids.cz, nebo 604 815 472. Vzhledem k malému počtu dětí ve skupince (max. 8 dětí), je počet míst omezen.

Halloweenský podzimní camp

Stejně jako v minulém roce jsme pro děti připravily na podzimní prázdniny ve dnech 26.10 – 27.10. zábavný halloweenský kemp.

Během čtvrtka procestujeme různé kouty světa. V každé zemi nás čeká mnoho kreativních úkolů a zábavy. Navštívíme třeba Itálii, kde si uděláme vlastní pizzu k obědu. Brazílii a šípové žáby v deštném pralese, v Číně se naučíme jíst hůlkami.

Pokračovat na naší cestě po světě budeme i v pátek. Navštívíme USA, protože nás čeká pravá Halloweenská párty – povíme si zajímavosti o tomto svátku, zkusíme vydlabat dýni, vytvoříme si vlastní strašidelné výrobky a občerstvení.

Individuální přístup zajistí malé skupinky 6 až 12 dětí.

ČT – PÁ od 8:00 do 17:00 (možnost i zkrácené docházky)

Cena 1790 Kč / 2 dny
950 Kč / 1 den

Sourozenecká sleva 10 %.

V ceně je zahrnuto celodenní stravování, pitný režim, materiály pro kreativní činnost, videoreport.

Vhodné pro děti od 3 do 10 let.

Pro rezervaci či Více dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Na všechny se moc těšíme 

Den otevřených dveří v centru rozvoje dětí FasTracKids ve čtvrtek 14.9. 2017 od 15 do 18 hodin

Rádi uvítáme nové kamarády v našem centru rozvoje dětí FasTracKids, který nabízí program v režimu školky a také kurzy pro děti od 6 měsíců do 10 let! Těšíme se na Vás 🙂

 

 

Den otevřených dveří školky FasTracKids – ve čtvrtek 20.4.2017 od 15 do 18 hodin

Rádi uvítáme nové kamarády ve věku 2 – 7 let v našem centru rozvoje dětí FasTracKids, který nabízí program v režimu školky! Užijeme si společně veselé odpoledne plné zábavných a naučných aktivit. Rodičům ochotně zodpovíme všechny dotazy a provedeme je naším centrem.

Těšíme se na Vás 🙂

 

Letní příměstské tábory 2017

Hledáte tábor, který je konstruktivní, poutavý a zábavný?

To a ještě mnohem více FasTrack®Camps nabízí dětem ve věku 3-10 let. V rámci našeho zábavného interaktivního dobrodružství budeme děti rozvíjet v programu, který je sestaven na základě studií předních vědců. Využijte “Okno příležitosti“, ve kterém se vaše dítě nachází! V letošním roce pořádáme letní tábory v 9 termínech.

Více informací o tématech,  termínech a cenách naleznete  > ZDE.

 

 

 

Pololetní kemp „Naše úžasná planeta Země“ 3.2. 2017

Odměňte děti za vysvědčení a vyšlete je v pátek k nám. Program bude jako vždy velmi pestrý. Děti získají spoustu užitečných informací nejen o naší planetě, o oceánech a podmořském životě.      Čtěte více >

 

 

Milí rodiče,
naše Centrum rozvoje dětí FasTracKids otevírá v roce 2017 celodenní školku! Více informací Vám rádi poskytneme na emailu praha5@fastrackids.cz nebo na tel.: 604 815 472.

 

Na všechny děti se moc těšíme                     ČtětFasTrack Campse více >

 

 

 

Naše akce najdete vždy na www.kudyznudy.cz

kzn_banner_180x150

 

 

Tým FasTracKids Vám přeje šťastný rok 2017!