FTK

Názory rodičů

Jsme hrdí na to, že naši rodiče rádi sdílí svou spokojenost se zkušenostmi jejich dětí ve FasTracKids®. V našem nejnovějším průzkumu jsme se ptali rodičů, jejichž děti se momentálně účastní FasTracKids: „Doporučili byste FasTracKids vašim přátelům a rodině?” Přes 97% rodičů odpovědělo, že ano!

Je nám ctí vidět, že FasTracKids má dlouhodobý vliv na uvažování našich úžasných studentů. Podívejte se na názory našich studentů a škol na naše zábavné programy raného vzdělávání:

 

Má 3 videa a další reference rodičů naleznete na YouTube FasTracKids.

Vlaďka, maminka Emmy (5 let)Florenc, Praha 1


Děkujeme moc za video, mně to přišlo PERFEKTNÍ. Viky má už asi 100 shlédnutí a konkuruje množstvím shlédnutí videa Michaelu Jacksonovi a jeho nejlepším videoklipům:-):-) Moc se nám to líbí, Viky si sám sebe pouští a babičky taky, dokonce i slza ukápla:-) Manžel (a to je co říct!!) říkal, že on mít takový mediální trénink a vzdělání, tak kde by dneska byl :-) Což je tedy pochvala jako hrom.

Martina, maminka Vikyho (3 roky) a EdyFlorenc, Praha 1


Vazeni,
predne bych vam, celemu tymu fastrackids, rada podekovala za dobrou praci, profesionalni pristup a hlavne peci, kterou jste venovali memu synovi Richardu S. Jeste nikde jsem se nesetkala s takovym pristupem a soucasne i vysledky jako u vas a moc vam drzim palce do budoucna!

Barbora Lisecová, maminka Ríši (5 let)Florenc, Praha 1Zapracovali jsme program FasTracKids do učebního plánu naší školky, abychom obohatili vědomosti malých dětí. Tento program také podporuje kreativitu a zvyšuje u dětí nejen schopnost přemýšlet a argumentovat, ale také rozvíjí jejich dovednosti spojené s řešením problémů a se sebedůvěrou. Program FasTracKids se osvědčil jako správná volba a pomáhá nám vést naše děti k úspěchu. Poprvé jsme program zavedli ve školním roce 2000/2001. Když bylo dětem, které se tohoto prvního spuštění zúčastnily devět let, dostali jsme se poprvé mezi 10 nejlepších školek v zemi. A tuto pozici jsme si udrželi až dodnes.

Rui Curica, ředitel školyRio de Mouro, Portugalsko
Být ve FasTracKids byla pro Smarana úžasná zkušenost. Začal, když mu byly 3 a bude končit na konci února. Býval zpočátku velmi stydlivý a moc nekomunikoval. Ale dnes udělal takový pokrok, že je nejchytřejší ve škole. Ve FasTracKids se toho hodně naučil, zejména sociální dovednosti, týmovou práci a komunikaci. Máme z jeho pokroků velkou radost. Dokonce teď plánujeme zapsat do tohoto programu i naši dceru.

Preetha a Subramanyan, rodiče Smarana (5 let), studenta FasTracKidsGeorgie, USABudu navěky vděčná za péči, které se dostalo mému synkovi Renemu Danielovi. Prospělo mu být v tomto programu, který nabízí mnoho, ale nejvíc jsem vděčná za lásku, které se mu zde dostalo. Mé dítě je s Vámi šťastné!

Karla Lopez, maminka René Daniela Lópeze (3 roky)Obregon, MexikoRádi bychom Vám poděkovali za báječné zážitky, které si Connor odnáší z Vašeho FasTrac Campu! Zejména se mu líbil týden s dinosaury, ještě pořád si spolu se svým bratrem hraje s loutkami, vlajkou atd. Někdy se o ně dokonce přetahují. Mluvil o tom každý den a moc rád vyprávěl svému bráškovi, který právě vyšel ze školky, o tom, co ten den „probírali“. V pátek byl úplně nadšený z toho, že se „dneska zase učili o Tyrannosauru Rexovi!“. Také říkal, že má moc rád své učitelky. Díky!

Sharon, maminka Connora (4 roky)New York, USARáda bych Vám řekla, jak jsem ráda, že se Aris a Vaia účastní FasTracKids. Jsem z toho programu nadšená a Aris se poprvé za dobu, co chodí do školky, účastní rád. Dokonce chtěl přijít i dnes, když je sobota! Nic takového mi nikdy předtím neřekl! Vím, že za to můžou také jeho kamarádi, ale jde (poprvé) i o něco víc! Jeho oblíbená část je „Učící stanice“, často o ní vypráví a opravdu cítí, že se učí a je chytřejší. Takže Vám za to chci říct velké DÍKY. Těším se na to, jak spolu strávíme celý rok.

Christiana, maminka Arise a Vaji (4 roky)Kalifornie, USAPředtím, než začal Shaan chodit do školky, zúčastnil se rok a půl programu FasTracKids. Na naší první schůzce s učitelkou jsme byli s manželem velmi překvapeni a potěšeni tím, že nejenže si Shaan vede velmi dobře, ale je už dokonce připravená na 1. třídu. Zásluhy za tak brzký úspěch Shaan připisuji programu FasTracKids a jeho učitelkám, paní Kippi a paní Marle.

Anita, maminka Shaan (5 let)Georgie, USA